301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

Akrep 2019-10-22
İsteklerinizi başlatırken ve kararlarınızı alırken daha hızlı çözümler ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Maddi anlamda yanılgılara açık bir gündesiniz. Dikkatli olun. Sağlamlaştırmadığınız hiçbir durum içerisine kendi hırslarınız yüzünden girmemelisiniz.
Aslan 2019-10-22
Yeni tanışmalar sizlere önemli ticari projelerin kapılarını açabilir. İçinizdeki iyimserliği kaybetmemelisiniz. Ortaklık ilişkilerinizin önem kazanacağı bir gün geneli içindesiniz. Hiçbir olayı yüzeysel değerlendirmemeniz gerekmektedir. Sabırlı olun.
Balık 2019-10-22
Bugün eski bir arkadaşınızın sizi cesaretlendirici tavrı yeni iş girişimlerine sizleri sürükleyebilir. Cesaretle üzerine gittiğiniz konuların sonucunu alabilirsiniz. Aşk konularında bugün şartları çok zorlamayın. Yalnız kalmak ve nerede hatalar yaptığınızı gözlemlemek daha iyi olacaktır.
Başak 2019-10-22
İlişkilerinizde karşı tarafın sizin için vereceği ani kararlar sizleri de dönüşü olmayan sözler sarf etmeye itekleyebilir. Daha sakin ifadeler kullanmalı, bazı şeyleri zamana yaymalısınız. Özgüven veya öz değer konularını hayatınızın içinde sorgulayabilirsiniz. Cesur olun.
Boğa 2019-10-22
Bağışıklık sisteminizi korumalı ve sağlığınıza daha dikkat ediyor olmalısınız. Kendinizi yorgun veya miskin hissedebilirsiniz. Uzun süredir soluklanmadan çalışıyordunuz. Bugün biraz kendinizi rahat bırakmalısınız.
İkizler 2019-10-22
Beklentilerinizi karşılayacak enerjik ve aşk dolu bir gün sizleri bekliyor. Eğlenceye ve hobilerinize vakit ayırmak size iyi gelecektir. Vergi, sigorta veya buna benzeyen ödemelerinizde yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Bu noktada eksik gördüğünüz olayları tamamlayınız.
Koç 2019-10-22
Aşk hayatınızda, gururunuza bağlı gelişen olaylarda tuzağa düşmüş hissedebilirsiniz. Bu konu için bir şey yapamıyorsanız o zaman yeteneklerinize yönelmelisiniz. Çözüm oluşturmak ve tuzakları aşmak sizi kendinize karşı daha iyi hissettirecektir.
Kova 2019-10-22
Gelecekle ilgili fikirlerinizi oluştururken kararsız kalabilirsiniz. Neyin ne getireceğini tam olarak kestiremeyebilirsiniz. Bu noktada karar vermeyi biraz erteleyin. Hisleriniz ya da bir şeyleri öngörüyor olmanız bugün çok işinize yarayacaktır. Sanatsal yönden işlerle uğraşıyorsanız mutlaka bugün sanatla ilgilenin.
Oğlak 2019-10-22
Maddi konularınızla ilgili denge yaratma zamanı geldi. Borçlar ve alacaklara yeni çözümler getirmek isteyebilirsiniz. Ödenmemiş borçlar bugün hukuki sorunlara yol açabilir. Belki bugün ihtiyacınız olan bağışlama veya merhamettir. Manevi yönünüzü bugün güçlendirin.
Terazi 2019-10-22
Eş veya partnerle aranızda olan finansal sorunları yeniden değerlendirme fikrinde olmanız size kazanç getirecektir. Hızlı taleplerde bulunmayın. Bugün “asla” dememeli ve her olayı olgunlukla karşılamalısınız. Pratik çözümleri seçin.
Yay 2019-10-22
Hayatınız için yeni bir başlangıç içine girebilirsiniz. Çevrenizden gelen destekler ile işleriniz daha da kolaylayacaktır. Başkalarına yol gösterebilir ya da hayatlarında bir konuda rehberlik yapabilirsiniz. Bu şekilde bir dokunuş kendi bireysel motivasyonunuzu güçlendirebilir.
Yengeç 2019-10-22
Bugün en önemli gündeminiz üretmek ve istikrarlı olmaktır. Bazı mesafeleri aşıyor olacaksınız. Sadece yapmanız gereken ihtiyaçlarınızı konuşmayı başarmanızdır. İş birlikleri veya ilişkileriniz adına verimli bir gündesiniz. Yeni insanlar tanımak için kendinize izin verin.

 

 

Kaynak: 2019-10-22

 

Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı